لیزر کیوسوئیچ

دستگاه لیزر کیوسوئیچ چیست؟

یکی از جدیدترین دستگاه های ریمور تاتو می‌باشد روی تمام طیفهای رنگی تاثیرگذاری دارد و با توجه به نفوذ عمق رنگها بین 1 الی 6 جلسه جوابدهی قطعی دارد. این دستگاه برای ملاسماهای بارداری، آفتاب برای جوانسازی صورت بستن منافذ، کم رنگ کردن لکه های پوستی و از بین بردن تاتوهای قدیمی کاربرد دارد که با امواج لیزر و نفوذ به پوست باعث پخش شدن پیگمنهتهای رنگی در پوست می شود.

فواید دستگاه کیوسوئیچ پیکوشور

این لیزر در مقایسه با لیزرهای دیگر، مناطق بزرگ را سریعتر درمان می کند بعد از درمان نیازی به استراحت نیست. اگرچه در هفته اول پانسمان خواهید داشت که باید مرتب تعویض شود.لیزرهای پیکوثانیه مانند پیکوشور، دارایا کمترین میزان درد و ناراحتی در میان لیزرهای پاک کننده تاتو هستند. این لیزر در پاک کردن رنگهای سخت مانندنارنجی، قرمز آبی ، سبزه و زرد موثر است.

کاندید مناسب پیکوشور

افراد دارای سلامت عمومی که خواهان پاک کردن لک و تاتوی خود هستند می توانند از این روش بهره ببرند. باید حدود 6 ماه از تاتوی شما گذشته باشد

*لیزر پیکوشور برای برخی افراد توصیه نمی شود*

لیزر کیوسوئیچ چگونه انجام می شود؟

قبل از اینکه این درمان را شروع کنیم باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنیم.شما می توانید بعد از لیزر کیوسوئیچ به راحتی سر کارتان بروید و زندگی عادی خود را شروع کنید.در هنگام درمان مناطق تحت درمان ابتدا دچار تورم خفیف و کبودی خفیفی می شوند و نهایتا در حدود یک هفته رنگدانه های پوست به تدریج از بین خواهند رفت. برای از بین بردن لکه های کوچک رنگدانه ای چند ثانیه زمان کافیست و برای درمان کل  لکه های صورت به حدود ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارید.برای برداشتن یک لکه ی کوچک نیاز به  ۳ جلسه ی درمانی و لکه های بیشتر به ۵ تا ۶ جلسه درمان نیاز خواهد داشت.