دستگاه هایفو

دستگاه هایفو چیست؟

هایفوتراپی یکی از درمان‌های نوین در حیطه زیبایی است که برای لیفت و جوان سازی صورت و بدن به کار برده می‌شود. هایفو صورت یک روش غیرتهاجمی موثر بر چین و چروک‌ها و افتادگی صورت است که امروزه به صورت گسترده در کلینیک‌های زیبایی سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش درمانی، با استفاده از دستگاه‌هایی با نام دستگاه هایفو انجام می‌شود که تنوع و قدرت متنوعی دارند.

این درمان می‌تواند اعماق مختلف بافت بدن را برای سفت کردن پوست و لیفتینگ آن هدف قرار دهد. درمان هایفوتراپی، برای صورت به عنوان یک لیفت صورت غیر تهاجمی عمل می‌کند. این درمان جدید، پوست را سفت می‌کند، چین و چروک‌ها و خطوط ریز صورت را محو می‌کند، منافذ را کوچک می‌کند و روی خطوط اخم و یا خط خنده نیز اثرات مثبت زیادی داد. هایفوتراپی باعث بهبود رنگ کلی پوست، منافذ، روشنایی و خاصیت ارتجاعی پوست نیز می‌شود.

دستگاه هایفو چیست و چگونه کار می‌کند؟

دستگاه هایفوتراپی، دستگاهی است که برای تولید امواج هایفو یا اولتراسوند به کار می‌رود. این دستگاه‌ها انواع گوناگونی دارند و برای درمان‌های گوناگونی نیز به کار می‌روند. این دستگاه، کاملا غیر تهاجمی عمل می‌کند و با هدف قرار دادن لایه‌های عمیق پوست، باعث افزایش تولید کلاژن جدید و بازسازی کلاژن موجود در آن می‌شود. لیفت صورت با این دستگاه‌ها نیز یک روش غیرتهاجمی قدرتمند است که از جدیدترین فناوری اولتراسوند برای سفت کردن گونه‌های افتاده استفاده می‌کند.

دستگاه هایفو

دستگاه‌ هایفوتراپی با استفاده از اولتراسوند با فرکانس 10 هرتز، کلاژن‌سازی پوست را تحریک می کند و باعث بازسازی فیبرهای کلاژنی پوست می‌شود. لیفت صورت به این روش بر روی تمام لایه های پوست از اپیدرم گرفته تا لایه SMAS تمرکز می‌کند.

اولتراسوند مورد استفاده در این روش، ابتدا در عمق 3 تا 4.5 میلی‌متری پوست منتشر می‌شود که باعث آسیب حرارتی به لایه‌های پوست صورت، SMAS و درم می‌شود. به این ترتیب پوست برای بازسازی آسیب‌ها، کلاژن بیشتری تولید می‌کند. اثرات سفت کنندگی و لیفتینگ پوست در طی چند ماه پس از استفاده از این درمان، قابل مشاهده است. علاوه بر سفت شدن ساختار پوست، این روش باعث کاهش چربی نیز می‌شود و به ویژه اصلاح فرم صورت و نیز برای رفع چین و چروک پوست عالی است .

مزایای درمان با استفاده از دستگاه هایفو چیست؟

  • هنگامی که از این دستگاه برای درمان‌های زیبایی بر روی پوست شما استفاده می‌شود، امواج اولتراسوند با فرکانس بالا بر روی بافت زیرین پوست متمرکز می‌شود. بنابراین هیچ آسیبی به لایه‌های بالایی پوست وارد نمی شود.
  • هایفو یک درمان تهاجمی نیست. هیچ برش، اثر سوزن یا جای زخم پس از اتمام درمان روی صورت‌تان، وجود ندارد.
  • این درمان کاملا سرپایی است. شما می‌توانید بلافاصله پس از درمان، به زندگی روزمره خود بازگردید.
  • با این روش، بلافاصله پس از درمان، نتایج مثبتی را بر روی پوست‌تان مشاهده خواهید کرد اما برای حداکثر نتایج، معمولا باید تا ۳ ماه طول صبر کنید.
  • درمان هایفو ارزان‌تر از هر روش لیفتینگ دیگر برای صورت، مانند جراحی است. به علاوه جراحی لیفت صورت، همیشه خطر خونریزی، عفونت، لخته شدن خون، درد، جای زخم و خطرات مرتبط با بیهوشی، وجود دارد.
  • به دلیل آن که هایفو به روش تحریک و ارتقای روند بهبود طبیعی پوست عمل می‌کند، نتایج بسیار طبیعی به نظر می‌رسند.
  • درمان هایفوتراپی، برای انواع پوست مناسب است.
  • این روش درمانی بسیار سریع و بدون درد است.
  • درمان صورت هایفو فواید زیادی دارد. صورت شما را شکل می‌دهد و پوست شما را برای مبارزه با اثرات پیری تقویت می‌کند. به علاوه این روش، بافت پوست را نیز بازسازی می‌کند. لکه‌های پوستی، منافذ بزرگ، آکنه و مشکلات دیگر نیز با هایفوتراپی بهبود قابل توجهی پیدا می‌کنند.